O firmie

   Zestaw gastronomiczny Historia firmy PCJ rozpoczyna się w roku 1999, kiedy to jeszcze pod inną nazwą zajmowaliśmy się organizacją imprez plenerowych z wykorzystaniem między innymi maszyn do popcornu i waty cukrowej.

Bardzo drogi i do tego nie dostosowany do polskich wymogów sprzęt pochodzący z importu spowodował konieczność jego modernizacji, tak aby jego zastosowanie możliwe było w często trudnych warunkach.

Organizowane przez nas imprezy były jak się okazało wspaniałym sposobem na jego prezentację, i to właśnie zainteresowanie potencjalnych odbiorców skłoniło nas do produkcji maszyn spełniających kryteria wymagających klientów. W roku 2003 wypuściliśmy na rynek bardzo wydajne maszyny do waty cukrowej, a rok później do popcornu.

Zdobyte doświadczenie i nieustanny rozwój przysporzył nam spore grono zadowolonych klientów.

 {multithumb}Okazało się również, że nasze rozwiązania sprawdzają się poza granicami naszego kraju i od roku 2006 rozpoczęliśmy export.

Jesteśmy dumni, że nasze urządzenia możemy dziś spotkać w Wielkiej Brytanii, Szkocji, Irlandii, Niemczech, Włoszech, Afryce Stanach Zjednoczonych, Litwie, Słowacji, Czechach, Ukrainie, Szwecji czy Cyprze.

Zależy nam na długotrwaej współpracy z naszymi klientami w związku z czym wychodzimy naprzeciw ich potrzebom stale powiększając asortyment oferowanych przez nas produktów.